14.07.2024 | Novák Jaroslav

B-tým: Na závěr soustředění remíza s Admirou

B-tým Teplic na závěr soustředění v Roudnici nad Labem remizoval s třetiligovým týmem FK Admira Praha. Tepličtí byly blízko vítězství, ale vyložené příležitosti Šimonovského, Pokorného a Vachouška nakonec v síti pražské Admiry neskončily.

Admira šla do rychlého vedení z prvního protiútoku již ve 3.minutě utkání, kdy střelu Kunce dorazil do odkryté teplické branky Jandovský.

V následujících minutách byla hra z obou stran vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou v poměrně vysokém tempu. Ve 25.minutě ve vyložené příležitosti vychytal teplický brankář Grümann parádním zákrokem Dobiáše. O pět minut později bylo vyrovnáno. Šimonovský těsně po svém vystřídání úspěšně napadal nepřesnou rozehrávku obrany Admiry a přesnou střelou rovněž do odkryté branky zajistil Sklářům zasloužené vyrovnání – 1:1.

Ve 38.minutě po dalším aktivním presinku Sklářů se znovu před odkrytou brankou objevil ve vyložené příležitosti Šimonovský, ale jeho střelu mířící do sítě vykopl na poslední chvíli na roh stoper Admiry.

Po změně stran otěže utkání převzali pevně do svých rukou Skláři a pokud by své vyložené příležitosti proměnili Pokorný a Vachoušek, mohli dnes tepličtí opět zvítězit. To se ale bohužel nestalo a tak utkání nakonec skončilo remízou 1:1.

Další přípravný duel čeká B-tým Sklářů již ve středu 17.7., kdy od 18:00 hrají na hřišti ve Zbuzanech s dalším třetiligovým soupeřem, tentokrát s týmem FK Motorlet Praha.

FK TEPLICE B vs. FK ADMIRA PRAHA - 1:1 (1:1)

Branky Teplic: 30. Šimonovský (bez asistence) - 3. Jandovský (as.Kunc).

Sestava Teplic - 1.poločas: Grümann – Slivka, Kolář, Hotovec – Port, Váňa, Köstl, Kotrba – Melichar, Yasser (30. Šimonovský), Polívka.

Sestava Teplic - 2.poločas: De Monte – Danihel, Audinis, Hora, Port – Podaný, Váňa, Pokorný – Korselt, Vachoušek M., Šimonovský.