Vstupné

Kliknutím plánek zvětšíte.

Ceník permanentek pro ročník 2023/2024:
Gold 3000 Kč
Základní 1500 Kč
Zlevněná (ženy, senioři, studenti, ZTP) 750 Kč
Dítě do 150 cm 50 Kč
Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na poukázku na jeden nápoj a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.


Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice. Více informací k permanentkám naleznete
ZDE.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Zápasy kategorie I (riziková utkání dle Policie ČR - AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FC Baník Ostrava)
V předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 250,- Kč
V den utkání 300,- Kč
Dítě do 150cm  0,- Kč (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně či na internetu)

Zápasy kategorie II (ostatní utkání mimo kategorii I):
V předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 150,- Kč
V den utkání 200,- Kč 
Dítě do 150cm  0,- Kč (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně utkání)


Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

  • Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu dospělého mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním žádost na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místenkové sezení: Všechny permanentky a vstupenky jsou místenkové, dodržujte tedy prosím sektor, řadu a místo uvedené na vstupence.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 vchodem G pak také. Pro běžné fanoušky hostů a hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” otevírá sektor 1 na hlavní tribuně vchodem CH, vchod CH je určen rovněž pro vozíčkáře.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: 60 minut před ligovými zápasy.
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru je otevírá sektor 38 (vstup vchodem G). Pro běžné hostující fanoušky s hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” otevírá sektor 1 na hlavní tribuně. Do domácích sektorů nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.