08.05.2010 | Martin Kovařík

Juniorka zničila Brozany

Divizní juniorka dnes s přehledem porazila Brozany 4:0 a ukázala tak divákům v Dubí perfektní výkon. Za Brozany nastoupili také bývalí hráči FK Teplice Radek Divecký, Miroslav Rada, Pavel Veleba, Pavel Kopecký a Martin Pešula.

Vše odstartoval již v 19.minutě Milan Smrž, který využil milimetrové přihrávky Valenty po brejkové situaci. Do poločasu ještě zvýšili Ivan Šollar, jenž se prosadil hlavou po rohovém kopu, a také Václav Karrmann. Ten napřáhl levačkou těsně za vápnem a přízemní umístěnou střelou překonal brankáře hostí.

Po změně stran přidal ještě čtvrtou branku střídající Josef Watzka, tomu přihrával Ivan Šollar. Čisté konto zachránil v závěru dvěma skvělými zákroky Tomáš Grigar.

"Jsem velice spokojený, protože se nám zápas povedl. První půle byla naprosto výborná. Celý týden jsme se chystali na to, že chceme Brozany co nejvíce presovat. Vytvořit tlak na stoperskou dvojici Rada, Pešula a využít naší rychlosti, což se nám podařilo. V první půli padly pěkné branky, výborně jsme zahrávali standartní situace, takže kluci do detailu plnili taktické pokyny, takže jsem spokojený. V druhé půli jsme se už trošku soustředili, abychom to dohráli, abychom nedostali branku. V klíčových momentech nás podržel Tomáš Grigar, Jirka Pimpara zápas od zápasu podává lepší výkony, skvěle diriguje obranu a kluci kolem něj jsou pak skvěle organizováni, je moc znát v té sestavě," chválil po utkání Lukáš Přerost.

Teplice B - Brozany 4:0 (3:0)