09.05.2009 | Martin Kovařík

Teplice B - Brozany 1:2 (1:1)

Početná přesila dnes stála proti juniorce v utkání divize B proti Brozanům, nejen jedenácti brozanských borců, ale také třem mužům v černém totiž v Dubí mladíci čelili.

V dresu Brozan naskočila také pětice bývalých teplických hráčů. Miroslav Rada, Radek Divecký a Pavel Veleba nastupovali dokonce v první lize, dvojice Pavel Kopecký a Martin Pešula zase ještě nedávno právě za juniorku.

Už v 9.minutě otevřel skóre Pavel Veleba, který dorazil hlavičku Miroslava Rady. O deset minut později nejprve rezezněl tyč u vlastní branky Martin Pešula, který tečoval přímý kop žlutomodrých. Dvě minuty poté srovnal Rosocha, který se nejlépe zorientoval ve vápně po rohovém kopu Haška. Mladý útočník tak protrhl své jarní střelecké tápání.

V těchto chvílích tepličtí jasné dominovali, zahrávali několik rohovových kopů a zkoušeli to také z dálky. Jan Bartoš vyslal pěkný projektil, jenž jen těsně proletěl kolem levé tyčky. Podobně se pokoušel prosadit také Dušan Tesařík před přestávkou, ale počínal si stejně jako Bartoš.

V druhé půli začalo galapředstavení rozhodčího Vlasjuka a jeho asistentů Blažeje s Jedličkou. Jedna standartní situace střídala druhou kolem vápna domácích a Brozanům to pomohlo ke skórování, síť rozvlnil znovu Pavel Veleba. Když už se na druhé straně prosadil i Petr Smíšek, tak rozhodčí odmával údajný ofsajd.

Poté znovu muži v černém pečlivě kontrolovali výsledek a svěřence Lukáše Přerosta do ničeho nepustili, utkání tak skončilo prohrou 1:2.

"Hráče mohu jedině pochválit, utkání pečlivě odmakali, hráli disciplinovaně. Bohužel jsme znovu nepokryli standartky, jenže při tom množství, kterému jsme čelili to šlo těžko. Hodně nám při nich dnes také chyběl Pimpara, který se připravuje s áčkem na zítřejší duel s Kladnem. Bohužel jsme dnes stáli proti zkušenému soupeři a navíc i proti rozhodčím..." zhodnotil klání Lukáš Přerost.