18.04.2009 | Martin Kovařík

Teplice B - Toužim 2:0 (1:0)

Další vítězství má po této sobotě na kontě divizní juniorka. V Dubí - Pozorce porazila o záchranu bojující Toužim 2:0 a připsala si tři body.

Již v 10.minutě prověřil střelou z dálky hostujícího brankáře Breite, ale s tímto pokusem si Bronec ještě poradil. Více starostí mu nadělala až střela Rosochy levačkou, kterou neudržel a lehkou pozici tak měl Ivan Šollar, jenž uklidl míč do sítě.

Přidat druhou branku mohl hned o tři minuty později Šamun, ale nepovedlo se mu využít nepovedeného odkopu gólmana. Krátce po poločase pálil po rohovém kopu Tesařík, jehož střela byla zblokována mimo branku.

Nádhernou branku vstřelil ve 49.minutě Petr Smíšek, jenže předtím zahrál rukou a tak gól nemohl být uznán. Stejný hráč také hlavičkoval v 68.minutě, míč však nevtěsnal mezi tři tyče.

Druhá branka přišla až téměř deset minut před koncem, kdy krásně rozehrál rohový kop Pavel Hašek a na zadní tyči míč jednoduše doklepl Alen Melunovič. Pro mladíka to byla premiérová trefa ve žlutomodrém dresu.

Poté si již domácí v poklidu dokráčeli pro vítězství, přesto jejich trenér nebyl s výkonem spokojený. "Přestože jsme měli celý zápas převahu, tak jsme podali zatím asi nejhorší jarní výkon. Místo abychom v prvním poločase přidali další branky, tak jsme se téměř do konce strachovali o výsledek, proto s výkonem nejsem spokojen," hodnotil zápas Lukáš Přerost.