16.01.2010 | Martin Kovařík

Tipsport liga: Teplice - Drážďany 0:3 (0:2)

Ani třetí zápas na Tipsport lize nepřinesl Teplicím vítězství, avšak proti Drážďanům to bylo o to těžší, že jsou již více než měsíc v plné přípravě a nyní již v podstatě pouze ladí formu na start ligové soutěže.

Už v úvodu utkání nedal šanci brankáři Slavíkovi český útočník ve službách Dynama Pavel Dobrý, jenž trefil přesně šibenici. Po něm zvýšil na 2:0 Timo Rottger. V první půli zahrozil také David Kalivoda, jenž dobře provedl standartní situaci.

Do druhé půle vletl únikem sám na brankáře Osama Elsamni, jenže neproměnil a na druhé straně zaúřadoval znovu Rottger - 3:0. Poté sice měli další šance tepličtí, ale Ljevakovičův projektyl se neujal, stejně jako střela Kalivody z hranice vápna.

Tým tedy své účinkování v Tipsport lize ukončil a nyní ho čeká série přípravných zápasů. "Čekáme na další vývoj Tipsport ligy, pokud by zítra vypadli Bohemians, sehráli bychom s nimi ve středu na Angeru přípravný zápas, v sobotu poté hrajeme proti Mostu taktéž na Angeru," sdělil sportovní sekretář Jan Skýpala.

Teplice - Drážďany 0:3 (0:2)